O tažení

Rytíř
3.7.2007 12:55
Byli postrachem bitevních polí i osamělých poutníků po všechny věky Středozemě. Jsou obrovští, silní a věčně hladoví. A také hloupí.
Autorská citace #1
3.7.2007 12:55 - Alek
Hezkej sumář! Myslím samo popisy, jako správný hráč staty nečtu. ;)
Autorská citace #2
3.7.2007 14:12 - wraiths
moc pekne. tak ted uz ti jen zbyvaji trpaslici. ;-)
Autorská citace #3
3.7.2007 14:26 - Alek
wraiths: Na trpaslíky se moc netěš, Rytíř v jejich případě upustil od jakýchkoli úprav a tvrdí, že v PHB jsou popsaný dostatečně a schopnosti taktéž odpovídaj. Prostě jsou to chudáci, všechny rasy jsou lepší, jen oni maj to samý prd, co normálně. ;)
Autorská citace #4
3.7.2007 15:14 - Rytíř
Hm, díky chlapci.. zrovna tady si to ale snad ani nezasloužim, spíš jsem se soustředil na staty (chválim Aleku, že nečteš! i když nevěřim..) :)) než na popis. :)
Koukal jsem teď po nějakejch hezkejch obrázcích obrů, co jsem si kdysi stáhnul, byly to náčrty k PC hře o středozemi.. a ne a ne to najít, kruci.
ad trpaslíci - uznávám, že nějaký obšírnější popis by nezaškodil.. a vcelku se na něj i chystám, až bude někdy slina :) Mají opravdu smůlu v tom, že co se týče statistik mi připadají v podstatě naprosto vyhovující tak, jak jsou popsáni v SRD. Takže nebyl takový důvod se jim věnovat.. jsou to holt chudáci malý, opomíjený
Autorská citace #5
3.7.2007 15:28 - wraiths
Rytíř: no tak rytiri, to nerikej nebo ti zas napisu pozadi nejakyho trpaslika :-)), vis ze jsem v tom mistr. jinak myslim ze jsou dobre posany v PH, ale mozna nejaky inovace za to kde zijou by byly adekvatni.

Alek: nee nemaji prd. jsou dobre udelany.jen je zacit hrat a uvidis jenu jak pak by hned skrtal a predelaval :-), chce to jen zacit hrat.
Autorská citace #6
4.7.2007 11:44 - Chrochta
V Hobitovi byla zmínka i o nějakých hodných obrech (Gandalf chtěl požádat něktewrého z nich o zavalení vstupu do skřetí pevnosti).
Autorská citace #7
4.7.2007 12:52 - Rytíř
Vážně tam bylo "hodných"? Myslím, že to byla narážka na ty horské, co vlastně nebyli zlí.. a když to člověk uměl a nebál se jich, mohl je na ledaco ukecat :) Jinak Hobita beru jako druhou stranu mince, tu, která vyvažuje onu nesmírnou epičnost a osudovost Pána prstenů - aby to vůbec šlo unést a nezvrhlo se to v trapné klišé nad klišé :)) Takže se snažím na něj nezapomínat, ale nevycházím z něj.
Máš ale pravdu v tom, že zejména díky Hobitovi člověku dojde, že Středozem byla plná unikátních tvorů, s jedinečným chováním i přístupem, takže to škatulkování by se nemělo zvrhnout v ryze černobílý pohled na věc (k němuž mám, doznávám se, sklon i já). Ale postupně se s tím snažím bojovat ;)
Autorská citace #8
8.8.2007 14:17 - Argonantus
Hele, a když už jsme v tom bestiáři - potkaly u vás postavy někdy balroga?
Autorská citace #9
8.8.2007 14:38 - Rytíř
Nepotkaly. Neodvážili se, srabi.. Morii se vyhýbají obloukem :) Stejně jako Minas Morgul, Dol Gulduru, apod. Asi jsem je dostatečně vystresoval štiplavejma pozvánkama do tchto míst, kdykoli jsem dával najevo chuť zbavit se všech jejich postav jedním šmahem. :))
Na jednu stranu mě to trochu mrzí, protože mě tím pádem ještě nic nenutilo si toho balroga fakt vytvořit. Viděl jsem jednu jeho verzi a to byla síla.. ale bylo to jen o megačíslech, nic moc nápaditého.
Autorská citace #10
8.8.2007 14:38 - Alek
Uff, balroga? No my jako hrajem hodně hrdinský postavy, ale zas odcamcaď pocamcaď, nějakou soudnost ještě máme. ;) Je ale pravda, že balrogova kolegu, krakena, jsme už potkali...
Autorská citace #11
8.8.2007 15:15 - Argonantus
No, já měl vždycky pochyby, že ten Morijský balrog je jediný (ostatně je jasně řečeno, že to je "jeden z Morgothových balrogů"). A to, že ho postavy potkají, nemusí nutně znamenat, že ho hned umlátí plaňkami z plotu... v takové Středozemi bych určitě neodolal. Jednou za čas je třeba potkat něco pořádného... a když ne draka, balrog je přijatelná alternativa.
Krakena? Tu věc před Morií?
Autorská citace #12
8.8.2007 15:21 - Alnag
A když né balrog, pak alespoň balrožek ne? :-)
Autorská citace #13
8.8.2007 15:21 - wraiths
Argonantus" ty blaho Balrog chroupe hrdiny jak nic. snad jen dva balrogove natahli na Arde "brka" v souboji. toho a Aragorna radej na Arde nepotkat. Arag ti prokeca do hlavy diru a Balrog ti ji uhryzne.
Autorská citace #14
8.8.2007 15:28 - Alek
No my jsme Krakena potkali kapinku jinde, ale byla to podbná chapadlovitá potvora. Ale zahnali jsme ho, prevíta. ;) Co se týče draků, pár už jsme si jich k svačině dali, jednoho jsem, pokud se dobře pametam, aj proměnil, ale už si nejsme jistej. ;) Zato ten posledni nam dal docela zabrat, byl moc chytrej...
Autorská citace #15
8.8.2007 15:32 - wraiths
Alnag: boze to snad nee. tohle by myslim Rytir ve svem svete nesnesl :-)), bral by to jako znevazovani.
Autorská citace #16
8.8.2007 15:53 - Rytíř
Argo: Balrog je natolik prima nestvůra, že jsem si ho zatím schovával na nějaký opravdu epický úkol - bylo by trapný, kdyby o něj postavy jen tak náhodou zakoply cestou ke kámošům trpaslíkům, že. No a k tomu epickému úkolu se postavy zatim jaksi tak nějak moc nedostaly.. Hráči toho měli na výběr moc, kam se vrtnout, a zatím se báli vydat zkoumat nějaké opravdu zajímavé lokality. taky to nechápu.. ani já bych neodolal! :)
Ale ono to vyplývalo z povahy té naší skupiny - dvě postavy z nosných tří vzaly za své blaho Minas Tirith a Gondoru, a s jejich vzrůstající mocí zdálo se začínaly chápat i narůstající odpovědnost.. a vyloženě se bály zbytečně riskovat a zahazovat život v pro Správce bezcenném potulování se po nějakých jeskyních... to se mi samozřejmě líbilo a vycházeli jsme z toho.
A je to myslím i jeden z důvodů, proč teď, po odpadnutí jednoho z hráčů, chce zbytek hrát s novými postavami, na mnohem menší úrovni.. protože ty budou svobodné, bez tak velkých závazků! :) Nebo si to alespoň malují ;)
Jinak ohledně počtu balrogů na Ardě, jakož i jiných mocných nestvůr, stejně jako jejich síly a účelu.. nu, naše myšlenky se zase jednou potulují po shodných stezkách, mistře Argonante ;)
Autorská citace #17
8.8.2007 15:56 - Alnag
Zato balrožek je tak akorát encounter při výpravě za ztraceným kuřetem... ;-)) Trust me!
Autorská citace #18
8.8.2007 15:56 - Rytíř
ad kraken - no, to byla taková trochu nerozvážnost mého mládí :) Dal jsem ho do jedné zátoky, kde hodlali naši borci až příliš machrovat. Nevěděl jsem ovšem ještě tehdy, že v moři Ulmo nesnesl žádného netvora Morgotha, takže to bylo kupodivu na Ardě asi nejbezpečnější.. :) ale tak u pobřeží a navíc ve Třetím věku, kdy moc Valar do Středozemě už vlastně ani moc nesahala, se to myslím dá kousnout..
Jinak jak to bylo s krakenem se můžete dočíst v zápiscích páně Leorika
Autorská citace #19
8.8.2007 16:01 - Alek
Prej hráči se báli, to DM nám pořád stavil do cesty rodinu, povinnost apod. My bychom do Morie klidně šli (já teda ne, ale zbytek grupy by tam šel, takže bych šel jako obvykle nedobrovolně ;)), ale DM se asi bál, jinak si to neumim vysvětlit. ;)
Autorská citace #20
8.8.2007 16:02 - Alnag
Alek: Když se bojí DM, tak hráči by se asi měli bát taky... resp. určitě by se měli bát taky. Takže si to vlastně neodporuje. :-p

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014169216156006 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.080076932907104 secREMOTE_IP: 44.200.249.42