O hraní

Rytíř
2.12.2007 16:21
Také vás tolikrát trápilo, že Mistr nepopsal, jak vlastně proběhlo zajetí druhého nejmocnějšího čaroděje Středozemě tím úplně nejmocnějším? To přece musel být souboj!
Autorská citace #1
2.12.2007 16:21 - wraiths
jo tak tohle nema chybu. to je jiste z nejakych pripisku originalu mistra .ze... :-)) neni tam taky neco o Aragovi? :-))
Autorská citace #2
2.12.2007 16:39 - Alek
wraiths: anebo něco o udatnym umbarskym princovi s legendárním mečem? ;)
Abych byl upřímnej, mně to moc nesedlo. Tak jsem rád, že aspoň někomu jo, páč to ticho bylo zlověstné. ;)
A abych to ještě osvětlil, nevadí mi, že sahá mistrovi do díla, mnohokrát mi během hraní Ardy dokázal, že to umí a dobře. Ale ten komickej tón...to na mě bylo moc. Chápu, že člověk nemůže psát pořád vážně a seriozně a občas je třeba vybít tu rozvernost...asi jsme už vážně dlouho nehráli. ;)
Autorská citace #3
2.12.2007 16:50 - Rytíř
W: dík :) Napsat by šlo leccos, ale zrovna o Aragornovi.. vždyť víš, jak ho mám rád! To je prostě už odmala pro mě jasnej Hrdina, Gandalf trochu srandy snese, ale on.. aby se nám chudák hanbou nepropad :)
Alek: to umíš jenom ty, zároveň pochválit i zkritiznout! :) Nejspíš máš pravdu, projevuje se absťák. No, tak aspoň že někomu se to líbilo, když ne tobě.
Autorská citace #4
2.12.2007 19:03 - Alek
Milosrddný (tedy neschopný) kritik, to jsem já. ;)
Autorská citace #5
2.12.2007 22:10 - JackPhoenix
Jen jsem čekal, kdy Saruman vytáhne půlku cihly v ponožce, mocnou a osvědčenou to kouzelnickou pomůcku :)
Autorská citace #6
3.12.2007 09:51 - wraiths
Alek: Umbarsky prince a s legendarnima mecema? jsou vubec taci? :-))
Rytíř: me se to zdalo vhodny a ja moc rad parodie na LoTRa. a to s Aragem me je jasny...jen te zlobim :-).
Autorská citace #7
4.12.2007 14:59 - sirien
Teda výborná povídka... dostal sem se k ní až teď, nicméně fakt pobavila :)
Že si utahuje z Mistra mi nějak nevadí, spíš by mě zajímalo jak by se na to Mistr sám díval :)
jenom bych poznamenal,že by nebylo špatný kdyby se Alnag a Rytíř naučili vyplňovat položku "klíč", protože v tom adresovym řádku když to někomu posílám vypadá Jak-to-bylo.html mnohem líp než 15871.html
PS - na tomhle projektu sem poprvé... moc pěknej skin, takovej ladivej a příjemnej na oči
Autorská citace #8
4.12.2007 15:12 - Rytíř
Oukej, náčelníku, máš tam klíč :)
Já ho sice neignoruju tak ostentativně jako Alnag :), ale tady to byla taková blbůstka, že sem se s tím ani nezdržoval.. že by to někdo někam linkoval mi ani na um nezišlo ;)
Takže díky za pochvalu, jestli pobavilo, o víc nešlo! Mistrovi bych s ní na oči teda asi fakt nešel.. ne že bych se bál, že by nepochopil srandu, prostě je to jen pár odstavečků.
Jo a díky za skin, mě se taky ještě pořád moc líbí ;)
Autorská citace #9
4.12.2007 16:10 - Alek
Mně fakt nevadí, že si z mistra utahuje...ale asi jsem se u ní pobavil míň než vy ostatní. Anebo to je tim, že jsme tu Ardu hráli a já hrál čarodějnýho učně Sarumanova. A v jeho přítomnosti jsem se fakt nikdy vtipkovat neodvážil, takže mi to teď možná přišlo trochu nepatřičný. ;)
Jsem rád, že se skin líbí, přestanu se do něj teda navážet, když je tak oblíbenej. ;)
Autorská citace #10
4.12.2007 16:29 - Rytíř
Nojo, že to bude Sarumanem mě napadlo už dřív.. ale neodvážil jsem se to říct nahlas ;) No a jinak samozřejmě, kdyby sis zkusil u něj vtipkovat, tak nevim nevim, jak by dopadlo tvé další učení. Možná by tě vyučil řádně a jednou provždy :D
Autorská citace #11
11.7.2008 15:52 - Lajla
Ech...echechechechecht....jauvajs. Bolí mě bránice a do mimických svalů chytám křeč.
Když už jsme u toho, myslím, že Mistr by se bavil, protože v podobném duchu byl sepsán *Neočekávaný dýchánek* v Hobitovi. A v té občas docela tíživé vážností Pána Prstenů to bylo příjemné osvěžení.
Autorská citace #12
28.1.2009 15:25 - DenGrasse
myslím, že existujou důvody, proč to Tolien nepopsal :-) asi to viděl podobně :-)
Autorská citace #13
30.7.2010 19:26 - tsL
Jej, to je tak blbý až je to krásný :-D Dík, Tolkiena miluju a rád jsem se i zasmál :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.00082302093505859 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.061106204986572 secREMOTE_IP: 52.90.211.141