chrochta

Ikona uživatele
Komunikační klient nevyplněn.
Naposledy přihlášen 22.07.2018 18:54:29.

Popis uživatele:
Narodil jsem se o něco málo dříve, než otevřeli výstavu ke kulatému výročí smrti Karla IV. Mám rád svět obecně a historii především, proto občas stvořím i nějaký ten článek. Literární sklony mám taky, leč výsledky jsou vskutku děsivé. Jsem Pražák.
Nejsem Hráč, nýbrž Čtenář. Moje zkušenosti s hrami na hrdiny jsou mizivé, ale přesto jsem shromáždil poměrně početnou – a obsahově nikterak zajímavou – sbírku příruček.
Protože trochu umím anglicky a mám něco málo času, překládám věci, které mi přijdou potřebné pro jiné nebo zajímavé. Shodou okolností převažuje první skupina a prostředí Forgotten Realms, i když ambice mám mnohem, mnohem větší.
Výhledově se můžete těšit na kompletní překlad Forgotten Realms Campaign Setting, Player´s Guide to Faerún a krabicový The North z dob AdnD, doplněné nějakými těmi drobnostmi k městům (Saltmarsh z Dungeon Master´s Guide 2, Greyhawk z Expedition to the Ruins of Greyhawk), Forgotten Realms (popisy ras a bestiáře z jednotlivých příruček, osobnosti pohybující se po Severu a Západním vnitrozemí...) a kdovíčemu jinému. Pokud dobré síly dají, rád bych přeložil i The Scarlet Brotherhood, příručky k Maztice, al-Qadim, a dodělal pár zdejších načatých překladů. A abych nezapomněl: NEMÁM RÁD drowy a Hlubinu. Pokud to bude možné, vyhnu se jim.
Jsem pro skoro každou špatnost: chcete-li přeložit nějaký fluff (nebo třeba časopisecké dobrodružství), tak do 50 stránek, rád si to přečtu a přeložím. Je-li třeba korektura něčeho, taktéž ochotně pomohu.
ČAS neregistrovaní : 0.0019779205322266 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 38 >
 
ČAS 0.050863027572632 secREMOTE_IP: 54.81.195.140